You are here:   Committees > 2014 - current
  |  Login

Licensing Sub Committee 3

26 May 2017 - onwards
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
123
Page 3 of 3, Displaying meetings 21 to 26 of 26 meetings found in selected date range
09 January 202013:0013:29Committee Room 2Scheduled
13 January 202010:0012:49Committee Room 2Scheduled
24 February 202010:0012:59Committee Room 2Scheduled
30 November 202010:0013:05Virtual online meeting Scheduled
08 March 202110:00TBCVirtual online meeting Scheduled 
17 May 202110:00TBCVirtual online meeting Scheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Sharon Davies Chair 30/05/2018 - current
Labour
Councillor Susan Downing Member 08/07/2019 - current
Labour
Councillor Gurdesh Gill Member 08/07/2019 - current
Labour
Councillor Paul Moore Member 08/07/2019 - current
Vacancy  

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information

Pop-up Windows - This website contains links to various documents such as Agendas, Minutes and Reports to name a few. Some of these links will open the corresponding document in a new window. To determine whether a link will open up a window hover your mouse over the link and review the displayed tool-tip.