You are here:   Committees > 2014 - current
  |  Login

Licensing Sub Committee 3

26 May 2017 - onwards
Fixed
All

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Data pager
Data pager
123
Page 3 of 3, Displaying meetings 21 to 24 of 24 meetings found in selected date range
09 January 202013:00TBCCommittee Room 2Scheduled 
13 January 202010:00TBCCommittee Room 2Scheduled 
24 February 202010:00TBCCommittee Room 2Scheduled 
06 April 202010:00TBCCommittee Room 2Scheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Sharon Davies Chair 30/05/2018 - current
Labour
Councillor Susan Crumpton Member 30/05/2018 - current
Labour
Councillor Susan Downing Chair 08/07/2019 - current
Labour
Councillor Gurdesh Gill Member 08/07/2019 - current
Labour
Councillor Paul Moore Member 08/07/2019 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information

Pop-up Windows - This website contains links to various documents such as Agendas, Minutes and Reports to name a few. Some of these links will open the corresponding document in a new window. To determine whether a link will open up a window hover your mouse over the link and review the displayed tool-tip.